ІНДІЯ МОНСУД МАЛАБАР | купити каву свіжого обсмаження в YAKAVA

Інтернет-магазин свіжообсмаженої кави

ІНДІЯМОНСУД МАЛАБАР

7

середнє обсмаження

100% арабіка

мусонна обробка

кислинка
насиченість
гірчинка
міцність
0
Насичена, пряна, міцна кава зі смаком спецій, шоколаду й хліба. Ледь помітна кислинка й відчутна гірчинка.

Як зберігати

Намагайтеся купувати каву в розрахунку на 1–2 тижні, в цей час вона буде максимально смачною й ароматною.

Найкраще зберігати каву в спеціальних фольгованих пакетах із зіплоком і клапаном для дегазації. Друге місце в рейтингу посуду для зберігання — керамічні і скляні банки.

Кухонна шафа — ідеальне місце для зберігання. І ніколи на зберігайте каву в холодильнику!

Якщо каву треба зберігати довше, зберігайте в морозилці.

Детальніше про зберігання

Цікаві факти і поради

Висота зростання: 1200 - 1400 м над рівнем моря.

Унікальна кава для Індії і взагалі для світу. Обробку цієї кави мусонними вітрами винайшли не спеціально, а випадково — завдяки технологічному розвитку.

Цікаво? Тоді поїхали далі. Колись давно — відтоді пройшли цілі століття — індійську каву відправляли морем до Лондона й інших портів Європи. Кораблі тоді були дерев’яними і з вітрилами, а каву складали в мішках під палубою. У палубі, звісно, було безліч щілин, тому каву в цій подорожі постійно супроводжували морські бризки й вологе повітря. За кілька місяців шляху до Європи зерно із зеленого ставало блідо-жовтим, а завдяки увібраній волозі майже вдвічі збільшувалося в об’ємі і водночас залишалося надзвичайно легким. Напій із такого зерна втрачав кислинку, натомість він був насиченішим і міцнішим. Ця кава швидко знайшла своїх поцінувачів завдяки унікальним смаковим властивостям.

Час ішов, удосконалювалися транспортні системи. Час подорожі з Індії у Європу на швидких кораблях вельми скоротився, а трюми, де перевозили каву, стали сухими й герметичними. Ця кава втратила свої оригінальні якості, а з ними й популярність.

Так почалося виробництво кави МОНСУД МАЛАБАР. Малабарське узбережжя — це на південному заході Індії, саме там витримують каву, насичуючи її вологою мусонів. Гори Західні Гати, або гори Сахядри, як їх іще називають, затримують мусонні вітри, що дують з Аравійського моря. У цьому регіоні влітку випадає багато дощів, а температура при цьому може сягати 50 °С.

Спочатку кава проходить натуральну обробку на плантаціях, потім її транспортують на Малабарське узбережжя, де кілька місяців зберігають у спеціальних дерев’яних складах. У червні, коли з Аравійського моря починають дути вологі південно-західні мусонні вітри, стіни складів прибирають, і кава протягом 12–16 тижнів активно вбирає морську вологу, принесену мусонами — змінює колір і збільшується десь у півтора рази в розмірі.

У цей час формується особливий, неповторний смак з відтінками спецій, прянощів і хліба. Кава стає насиченою з легкою, ледь помітною кислинкою.

Коли на вулиці холодно й похмуро, в теплому й затишному помешканні приготуйте чашку запашної, смачної, насиченої кави, вмостіться зручно в кріслі, загорніться в плед, заплющте очі й уявіть берег Індійського океану. Уявіть теплі й вологі мусонні вітри, океанські пляжі, гори Західні Гати. Трошки помрійте, насолоджуючись кавою, і, можливо, ваша наступна подорож буде саме в Індію. Хтозна...

Радимо також спробувати:

КАВА ДЛЯ ЗСУарабіка 100%

арабіка 100%

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 193 ₴

Бурунді*

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 192 ₴
500 г 359 ₴

КубаСЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР

0

ІНДІЯМОНСУД МАЛАБАР

поділіться враженням від кави

Голосування відкрито тільки для авторизованих користувачів

Вхід
Регістрація

кошик

вхід

Реєстрація

реєстрація

* – поля, обов'язкові для заповнення

Ми отримали Ваше замовлення! Вдячні Вам за вибір кави від Yakava! Наша менеджерка танцює від щастя. Зараз вона заспокоїться і зателефонує Вам, аби уточнити всі деталі!