Обличчя | купити каву свіжого обсмаження в YAKAVA

Ідея запропонувати послугу з обсмажування кави і доставки до споживача в будь-яке місце нашої країни спала намна думку 2016 року. Після того як до нас зверталося багато людей, які скуштували каву свіжого обсмаження в нашій кав’ярні, але живуть далеко і не мають змоги щоразу, коли закінчується смачна й запашна улюблена ранкова кава, приїздити до нас у Вишгород, ми вирішили взяти на себе цей клопіт.

Довгий час ми обсмажували каву для себе — для двох невеличких кав’ярень у мальовничому місті Вишгород, та ще для кількох друзів. І ось нарешті ми вирішили об’єднати наш досвід і ресурси та створити доступний і зручний сервіс з доставкою кур’єром «до дверей». Ми хочемо, щоб у вас завжди була можливість насолоджуватися смачною й ароматною кавою.

Андрій Гальміз
розвиток YAKAVA, консультації що до кави

До захоплення кавою працював в автомобільному бізнесі. Згодом, розставивши всі крапки над «і» та визначившись з уподобаннями, повністю присвятив себе роботі з кавою. Має кав’ярні в рідному місті. Автор багатьох матеріалів на сайті. Наполегливий і уважний до дрібниць. Вимогливий до себе й оточення. Любить красу у всіх її проявах. Одружений. Виховує двох доньок і сина.

Євген Бондаренко
обсмаження кави, розвиток виробництва

У Yakava з перших днів, займається обсмаженням кави, постійно здобуває новий досвід і знання про каву та її обсмажування. Спокійний і врівноважений, прискіпливий до будь-якого процесу, у якому бере участь. Одружений, виховує двох доньок.

кошик

вхід

Реєстрація

реєстрація

* – поля, обов'язкові для заповнення

КубаСЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР

0