Історія | купити каву свіжого обсмаження в YAKAVA

Ідея запропонувати послуги з обсмажування кави та доправлення її споживачеві в будь-яке місце нашої країни спала нам на думку 2016 року. До нас зверталося багато людей, які скуштували в нашій кав’ярні каву свіжого обсмаження, але живуть вони далеко і не мають змоги щоразу, коли вдома закінчується смачна й запашна улюблена кава, приїздити до нас у Вишгород. Отож ми вирішили взяти на себе цей клопіт.

Ми хочемо, щоб кожен ваш ранок починався зі смачної улюбленої кави, а ще кілька філіжанок протягом дня допомагали б вам сповільнити шалений ритм життя і зупинити час, щоб насолодитися миттю і кавою.

Ми довго обсмажували каву тільки для себе — двох невеличких кав’ярень у мальовничому місті Вишгороді, і ще для кількох наших друзів. І ось нарешті ми вирішили об’єднати свій досвід і ресурси та створити доступний і зручний сервіс з довезенням кур’єром «до дверей».

Чому варто замовляти натуральну каву свіжого обсмаження саме у нас?

    Ми контролюємо роботу з кавою на кожному етапі.
  • Закуповуємо зелену каву у перевіреного постачальника — це гарантує правильну обробку, транспортування і зберігання.
  • Обсмажуємо невеликими об’ємами, підбираючи для кожної кави свій профіль. Це дозволяє максимально розкрити смак і аромат, що їх заклала в кавових зернах природа.
  • Якісно пакуємо свіжообсмажену каву. Спеціальні пакети з клапаном для дегазації ідеально підходять для зберігання кави, бо запобігають її контакту з повітрям і в такий спосіб уповільнюють процес її окислення, захищають від світла і сторонніх запахів.

Щоб ви завжди отримували найсвіжішу і найсмачнішу каву, ми обсмажуємо її винятково на ваше замовлення. Ми не тримаємо склад обсмаженої кави і тому мусимо дотримуватися певних термінів. Ми обсмажуємо каву щотижня за графіком. Побачити дати обсмаження ви можете на головній сторінці.

Спробуйте і переконайтеся — смачна кава варта того, щоб ви нею насолодилися.

кошик

вхід

Реєстрація

реєстрація

* – поля, обов'язкові для заповнення

КубаСЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР

0