Як обрати | купити каву свіжого обсмаження в YAKAVA

Світ кави багатий, розмаїтий і яскравий, у ньому безліч смакових відтінків і ароматів. Як зрозуміти, яка кава буде вам до смаку і до вподоби?

Розгляньмо основні параметри смаку. Характеризуючи каву, ми вживаємо такі поняття як гірчинка, кислинка, насиченість і міцність. Отже, по-перше, прислухаймося до себе, до своїх рецепторів і вподобань і спробуємо сформулювати головні вимоги до улюбленої філіжанки. Якою вона має бути? Легкою з яскравою кислинкою чи щільнішою, з гірчинкою темного шоколаду? Під міцністю ми маємо на увазі не відсоток кофеїну в готовому напої, а смакові відчуття. Вміст кофеїну для різних арабік приблизно однаковий, але він змінюється залежно від висоти, на якій росте кава. Що вище плантації кави, то менший у ній вміст кофеїну. Виняток становить кава без кофеїну, точніше, зі штучно зменшеним вмістом кофеїну. Отож уявімо смакові характеристики улюбленої кави... Визначилися? Чудово!

Ідемо далі. Який метод заварювання кави ви використовуєте? Різні сорти більше й менше підходять для різних методів приготування, і ми радимо, які методи заварювання підходять для сорту найкраще. Проте, будь ласка, сприймайте наші рекомендації не як правила: у кожного свій смак, і сприймаємо ми одне й те саме по-різному. Тому, спираючись на наш досвід і бачення, сміливо експериментуйте, шукайте і знаходьте свою улюблену каву.

Ми обсмажуємо каву винятково під ваше замовлення, це забезпечує стабільну свіжість і створює основу для чудової філіжанки кави. Так, ми не можемо гарантувати, що ви будете в шаленому захваті від нашої кави, хоча у нас чималий досвід в обсмажуванні і більшість людей високо оцінюють нашу роботу. Проте ми гарантуємо, що повністю повернемо вам кошти, якщо ви розчаруєтеся. Щастя й позитивні емоції наших покупців — наша головна мета, і ми зробимо все можливе, щоб її досягнути.

кошик

вхід

Реєстрація

реєстрація

* – поля, обов'язкові для заповнення

КубаСЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР

0