Обсмаження | купити каву свіжого обсмаження в YAKAVA

Часто буває, що, купуючи каву відомих світових виробників, ми очікуємо яскравого смаку й аромату, феєрію, гастрономічне свято, а натомість отримуємо невиразний смак і скупий аромат, часткове, а то й повне розчарування. У чому ж річ? А річ у свіжості!

У добу глобалізації і змагань за ринок компанії змушені прогнозувати попит та випускати об’єм продукції з певним запасом. Виробництво, зберігання, транспортування в роздрібні мережі, знову зберігання на складах і поличках супермаркетів — і вуаля, ви тримаєте в руках, на жаль, уже не свіжого обсмаження каву. Рідкісне щастя — купити каву в супермаркеті, з дати обсмаження якої пройшло менше за три місяці. Тим часом найяскравіші смак і аромат формуються в перші 2–3 тижні після обсмаження, а потім поволі згасають. На третьому місяці зберігання в каві залишається не більше як 40 % смаку й аромату. Далі ще менше...

Отже, якщо хочете пити смачну каву й отримувати справжнє задоволення, купуйте каву тільки свіжого обсмаження.

Кава — складний продукт. Спочатку вона визріває на деревах, потім її збирають, очищають від шкірки і сушать. Так червоні ягоди перетворюються на зелені, які треба обсмажити перед приготуванням. Саме при обсмаженні формуються смак і аромат, розкривається весь потенціал, закладений природою. У різних країнах природа різна, тому смак і аромат теж відрізняються залежно від регіону виробництва кави. У каві свіжого обсмаження, крім кислот, білків і кофеїну, є ще понад тисячу смакових компонентів. До речі, друге місце за цим показником посідає вино, яке містить більш ніж 500 смакових компонентів.

Усі ці компоненти, які формуються при обсмаженні, живуть дуже мало, тому треба встигнути насолодитися ними вповні — не зберігайте каву більше як два місяці після обсмаження.

У YAKAVA ми продаємо тільки свіжу каву. Ми надсилаємо замовлення щодня по будням, якщо ви зробите замовлення до 15:00, ми відправимо в той самий день. Замовлення прийняті у вихідні відправляємо в понеділок. Так ми можемо гарантувати вам каву справді свіжого обсмаження.

Переконайтеся в перевагах кави свіжого обсмаження!

Аромат — об’ємний, насичений, стійкий, що заповнює весь простір навкруги і вимагає негайно заварити чашку запашної кави.

Смак — яскравий, повний, розмаїтий, складний, іноді дуже несподіваний — з квітковою або цитрусовою кислинкою, зі смаком ягід, посмаком спецій, горіхів чи шоколаду.

Користь — кава містить багато антиоксидантів, які є в ефірних оліях і з часом випаровуються. У каві свіжого обсмаження максимально велика кількість корисних речовин.

Здоров’я — кава свіжого обсмаження належить до вищого сегмента продуктів харчування. Споживання найкращих продуктів — запорука здоров’я і гарного настрою.

Спробуйте і переконайтеся!

кошик

вхід

Реєстрація

реєстрація

* – поля, обов'язкові для заповнення

КубаСЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР

0