КОЛУМБІЯ БЕЗ КОФЕЇНУ | купити каву свіжого обсмаження в YAKAVA

Інтернет-магазин свіжообсмаженої кави

КОЛУМБІЯБЕЗ КОФЕЇНУ

2

середнє обсмаження

100% арабіка

мита обробка

кислинка
насиченість
гірчинка
міцність
0
Кава без кофеїну із відчутною кислинкою, яка стає яскравішою при приготуванні еспресо. Насичена і масляниста, зі смаком смаженого насіння та хлібними відтінками.

Як зберігати

Намагайтеся купувати каву в розрахунку на 1–2 тижні, в цей час вона буде максимально смачною й ароматною.

Найкраще зберігати каву в спеціальних фольгованих пакетах із зіплоком і клапаном для дегазації. Друге місце в рейтингу посуду для зберігання — керамічні і скляні банки.

Кухонна шафа — ідеальне місце для зберігання. І ніколи на зберігайте каву в холодильнику!

Якщо каву треба зберігати довше, зберігайте в морозилці.

Детальніше про зберігання

Цікаві факти і поради

Каву п’ють мільйони людей в усьому світі, вона стала обов’язковим елементом кожного нашого дня та незмінним супутником у різних подіях. Нам подобається смак, аромат цього напою, процес приготування, спілкування за кавою і можливість зупинитися, щоб випити філіжанку, а ще, безумовно, стимулівний ефект, що його дає кофеїн. Проте людський організм по-різному реагує на цю гірку стимулівну речовину: для когось вплив кофеїну надто потужний і погіршує самопочуття. То як бути? Відмовитися від улюбленого напою? Нізащо! У 1903 році було розроблено перший комерційно успішний метод декофеїнізації. Відтоді процеси вилучення кофеїну вдосконалювалися, і сьогодні ми можемо насолоджуватися кавою з мінімальним вмістом кофеїну.

Ми використовуємо зелену каву від німецької компанії List & Beisler — суміш м’яких арабік із Центральної і Латинської Америки, Східної Африки та Азії.

Як відбувається процес декофеїнізації? Спочатку кавові зерна десь із півгодини обробляють парою, внаслідок чого зерна трішки розкриваються. Далі протягом десяти годин їх обробляють розчинником кофеїну дихлорметаном (СH2Cl2). Вивільнений кофеїн змивають проточною водою, опісля зерна знову обробляють парою, цього разу щоб видалити залишки розчинника. Ризик для здоров’я від застосування дихлорметану майже нульовий, адже розчинник повністю руйнується при 40 °С і повністю видаляється із зерна під час обробки парою. Наприкінці обробки суміш висушують гарячим повітрям і охолоджують. Результат процесу — кавові зерна, позбавлені кофеїну на 99,9 %.

Збалансована м’яка кава із середньою, але неактивною кислинкою, яка стає яскравішою при приготуванні еспресо. Насичена і масляниста, зі смаком смаженого насіння соняшнику.

При обсмаженні декофеїнізована кава швидше набирає колір і здається темною навіть при найсвітлішому обсмаженні. Ця кава легко може випускати ефірну олію на поверхню зерна, тому не дивуйтеся і не хвилюйтеся — така особливість цієї кави.

Радимо також спробувати:

КОЛУМБІЯБЕЗ КОФЕЇНУ

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 221 ₴
500 г 417 ₴

КубаСЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР

0

КОЛУМБІЯБЕЗ КОФЕЇНУ

поділіться враженням від кави

Голосування відкрито тільки для авторизованих користувачів

Вхід
Регістрація

кошик

вхід

Реєстрація

реєстрація

* – поля, обов'язкові для заповнення

Ми отримали Ваше замовлення! Вдячні Вам за вибір кави від Yakava! Наша менеджерка танцює від щастя. Зараз вона заспокоїться і зателефонує Вам, аби уточнити всі деталі!