КАВА ДЛЯ ЗСУ АРАБІКА 100% | купити каву свіжого обсмаження в YAKAVA

Інтернет-магазин свіжообсмаженої кави

КАВА ДЛЯ ЗСУарабіка 100%

0

середнє обсмаження

арабіка 100%

натуральна

кислинка
насиченість
гірчинка
міцність
0
Підтримувати своїх – це одна з місій нашої компанії. А ЗСУ сьогодні – більше, ніж свої. Це наша міць і сила, надія та гордість, наш потужний кулак, яким ми трощимо ворогів. І щоб цей кулак вправно бився, ми робимо все, що залежить від нас, і що ми вміємо робити добре. А саме – смажити каву. Тож відтепер на нашому сайті та у кав’ярнях ви зможете придбати каву для ЗСУ. Це зерно ми відправимо на передову, так званий, «нуль». У звітах ви зможете побачити, скільки та куди було доставлено кави, яку для наших воїнів придбали саме ви. Ми завжди підтримуємо тих, за кого вболіваємо, у кого віримо, на кого покладаємося. Тож, мета цієї акції – об’єднати зусилля та напоїти гарною кавою кожного воїна, дати нашим хлопцям і дівчатам «на нулі» відчути аромат дому, нашу підтримку та віру в них. Купуючи каву для ЗСУ, ви можете додати власний коментар-побажання для бійців, яким ми напишемо на пакеті власноруч від вашого імені. Придбавши каву у кав’ярнях, ви самі можете написати послання на пакеті з кавою. Іноді влучне слово напоює душу так само сильно, як справжня гаряча кава. Дякуємо всім, хто відгукнеться і стане разом з нами «кавовим шляхом» на передову. Віримо у ЗСУ та перемогу!

Як зберігати

В недоступному для москалів місці)))

Цікаві факти і поради

Кава від YAKAVA є потужним додатком до мужності й сміливості бійців, додає різкості бою, влучності, бадьорості і гарного настрію!

Радимо також спробувати:

ПЕРУ*

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 205 ₴
500 г 385 ₴

ІНДІЯМОНСУД МАЛАБАР

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 203 ₴
500 г 380 ₴

ІНДІЯПЛАНТЕЙШН АА

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 192 ₴
500 г 357 ₴

КубаСЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР

0

КАВА ДЛЯ ЗСУарабіка 100%

поділіться враженням від кави

Голосування відкрито тільки для авторизованих користувачів

Вхід
Регістрація

кошик

вхід

Реєстрація

реєстрація

* – поля, обов'язкові для заповнення

Ми отримали Ваше замовлення! Вдячні Вам за вибір кави від Yakava! Наша менеджерка танцює від щастя. Зараз вона заспокоїться і зателефонує Вам, аби уточнити всі деталі!