ПЕРУ * | купити каву свіжого обсмаження в YAKAVA

Інтернет-магазин свіжообсмаженої кави

ПЕРУ*

3

середнє обсмаження

100% арабіка

мита обробка

кислинка
насиченість
гірчинка
міцність
0
- 10%
Спокійна, збалансована кава з приємним шоколадним смаком та легким посмаком горіхів. Ненав'язлива гірчинка грейпфрута поєднується із м'якою фруктовою кислинкою.

Як зберігати

Намагайтеся купувати каву в розрахунку на 1–2 тижні, в цей час вона буде максимально смачною й ароматною.

Найкраще зберігати каву в спеціальних фольгованих пакетах із зіплоком і клапаном для дегазації. Друге місце в рейтингу посуду для зберігання — керамічні і скляні банки.

Кухонна шафа — ідеальне місце для зберігання. І ніколи на зберігайте каву в холодильнику!

Якщо каву треба зберігати довше, зберігайте в морозилці.

Детальніше про зберігання

Цікаві факти і поради

Висота зростання: 1500 - 1800 м над рівнем моря.

Країна, яка простяглася вздовж узбережжя Тихого океану, особисто для мене символізує колись потужну Імперію інків. Залишки їхньої цивілізації, особливо такі пам’ятки як давнє гірське місто Мачу-Пікчу, залишають відчуття якоїсь таємничості й могутності. Як уважають археологи, це місто було зведено як священний гірський притулок інків за сторіччя до падіння їхньої імперії. Така собі імператорська резиденція. Місто не постраждало при колонізації Перу іспанцями, висота і неприкметність врятували його від руйнувань, але населення його кудись зникло і ніхто не може сказати куди.

Та повернімося до кави. Майже вся територія сучасного Перу чудово надається для вирощування кави. Родючі землі плантацій, розташованих переважно на східних схилах Анд, дають прекрасні врожаї різноманітних сільськогосподарських культур, і кава серед них займає одну з головних позицій.

Кава з Перу — переважно арабіка з особливим смаком завдяки унікальним кліматичним умовам. Їй властиві багатий аромат, м’якість і спокійна гірчинка. Це хороша комерційна кава, яка ідеально підходить на щодень для автоматичних і ріжкових кавових машин. Так само вона приємно здивує при приготуванні у френч-пресі, джезві, мокі й аеропресі.

Спокійна, збалансована кава з шоколадним смаком, невеликою кислинкою і середньою гірчинкою.

Майже вся кава, яку виробляють у Перу, вирощується на екологічно чистих плантаціях за особливими технологіями. Під час вирощування не використовують хімічні речовини, що дозволяє поширювати виробництво органічної кави.

Ми пропонуємо спробувати каву з Перу свіжого обсмаження. Це справді хороша кава за порівняно невелику ціну. Можливо, поцінувачам кави вона здасться простою, але для щоденної насолоди улюбленим напоєм вона ще й як підходить!

Це прекрасна нагода розпочати чудовий день з ранкової улюбленої, ароматної і смачної філіжанки!

Радимо також спробувати:

КАВА ДЛЯ ЗСУарабіка 100%

арабіка 100%

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 210 ₴

КубаСЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР

0

ПЕРУ*

поділіться враженням від кави

Голосування відкрито тільки для авторизованих користувачів

Вхід
Регістрація

кошик

вхід

Реєстрація

реєстрація

* – поля, обов'язкові для заповнення

Ми отримали Ваше замовлення! Вдячні Вам за вибір кави від Yakava! Наша менеджерка танцює від щастя. Зараз вона заспокоїться і зателефонує Вам, аби уточнити всі деталі!