ПАНАМА БОКЕТЕ | купити каву свіжого обсмаження в YAKAVA

е‑крамниця

ПАНАМАБОКЕТЕ

22

середнє обсмаження

100% арабіка

мита обробка

кислинка
насиченість
гірчинка
міцність
0
Збалансована і ніжна кава з квітково-цитрусовим смаком, доволі солодка. Тонка апельсинова кислинка, яка при вистиганні переходить у помірну, але неагресивну, м’яку. Стійкий і незабутній посмак.

Як зберігати

Намагайтеся купувати каву в розрахунку на 1–2 тижні, в цей час вона буде максимально смачною й ароматною.

Найкраще зберігати каву в спеціальних фольгованих пакетах із зіплоком і клапаном для дегазації. Друге місце в рейтингу посуду для зберігання — керамічні і скляні банки.

Кухонна шафа — ідеальне місце для зберігання. І ніколи на зберігайте каву в холодильнику!

Якщо каву треба зберігати довше, зберігайте в морозилці.

Детальніше про зберігання

Цікаві факти і поради

Висота зростання: 1500 - 1650 м над рівнем моря.

Яскрава ПАНАМА БОКЕТЕ – збалансована і ніжна кава з квітково-цитрусовим смаком, доволі солодка. Тонка апельсинова кислинка, яка при вистиганні переходить у помірну, але неагресивну, м’яку. Стійкий і незабутній посмак.

Boquete — найвідоміший регіон вирощування кави в країні, лежить на захід від Панами поблизу кордону з Коста-Рикою. Цей регіон — прекрасна долина в передгір'ї вулкана Бару. Річка, яка об'єднує кілька потоків із навколишніх гір, вулканічний ґрунт, постійні опади в сезон дощів і прохолодний високогірний клімат створюють ідеальні умови для вирощування кави високої якості.

Сьогодні на багатьох кавових плантаціях віддають перевагу високопродуктивним і стійким до хвороб новим різновидам кавових дерев, а фермери знищують дерева, які віками росли на плантаціях, порушуючи екологічний баланс природи. У Бокете, навпаки, переважно шанують традиції місцевого землеробства і бережуть природне багатство своїх земель. Це дозволяє природним методом підтримувати якість землі і біологічну рівновагу, вирощувати традиційні види арабіки, які люблять тінь, і відмовитися від хімічних добрив.

Завдяки цьому ми маємо якісну органічну каву з виразними і незабутніми характеристиками. Каву, з якої можна приготувати яскравий еспресо або стриманий, але багатий на смак фільтр. Каву, яка відрізняється від щоденних звичних філіжанок і створює особливий, святково-романтичний настрій.

Радимо також спробувати:

ПЕРУ*

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

150 г 66 ₴
250 г 94 ₴

ІНДОНЕЗІЯСУМАТРА МАНДЕЛІНГ

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

150 г 74 ₴
250 г 102 ₴

КубаСЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР

0

ПАНАМАБОКЕТЕ

поділіться враженням від кави

Голосування відкрито тільки для авторизованих користувачів

Вхід
Регістрація

кошик

вхід

Забули пароль?

Реєстрація

реєстрація

* – поля, обов'язкові для заповнення

відновлення паролю

Дякуемо!

Ваше замовлення прийнято. Наш менеджер зв'яжеться з вами найближчим часом.