ІНДІЯ ПЛАНТЕЙШН АА | купити каву свіжого обсмаження в YAKAVA

Інтернет-магазин свіжообсмаженої кави

ІНДІЯПЛАНТЕЙШН АА

33

середнє обсмаження

100% арабіка

мита обробка

кислинка
насиченість
гірчинка
міцність
0
КАВА ТИЖНЯ
М’яка і пряна кава зі смаком смажених горіхів і солодких фруктів, з невеликою кислинкою і шоколадними відтінками в посмаку.

Як зберігати

Намагайтеся купувати каву в розрахунку на 1–2 тижні, в цей час вона буде максимально смачною й ароматною.

Найкраще зберігати каву в спеціальних фольгованих пакетах із зіплоком і клапаном для дегазації. Друге місце в рейтингу посуду для зберігання — керамічні і скляні банки.

Кухонна шафа — ідеальне місце для зберігання. І ніколи на зберігайте каву в холодильнику!

Якщо каву треба зберігати довше, зберігайте в морозилці.

Детальніше про зберігання

Цікаві факти і поради

Висота зростання: 1200 - 1500 м над рівнем моря.

Розмірковуючи, з якою кавою ми хотіли б почати нашу мандрівку, вирішили, що почнемо з найвідоміших представників континентів і країн. Серед небагатьох, з ким ми вирушили в цю подорож, була, звичайно, і кава з Індії.

Що спадає на думку, коли згадуємо цю країну? Напевне, спеції і прянощі, індуїстські і буддійські храми, океан, який оточує півострів, і тепло. Назву країна отримала від давнього перського слова «хінду» — історичної назви річки Інд. Сьома за площею і друга за чисельністю населення країна у світі, Індія — колиска індуїзму і буддизму.

Отже, знайомтеся з кавою, яка ввібрала сонце і прянощі. Індія — перша країна за межами Африки, де почали вирощувати кавові дерева. На її частку припадає 2 % від світового виробництва арабіки і 5,5 % робусти. До речі, попри малі обсяги, індійська кава вельми поширена і має поцінувачів в усьому світу. Найвідоміші тут сорти арабіки — Монсунд Малабар і Плантейшн.

В Індії є кілька систем оцінювання кави. Перша система регіональна, її використовують лише в Індії — за нею всю миту арабіку називають PlantationCoffees, а арабіку натуральної обробки — CherryCoffees. За другою системою оцінюють розмір зерна: АА — велике, А — середнє, В — дрібне. Є ще PB (peaberry) — це одне кругле зернятко, яке сформувалося в кавовій ягоді замість двох половинок.

Каву ІНДІЯ ПЛАНТЕЙШН вирощують на південних плоскогір’ях на висоті 1200–1500 метрів над рівнем моря. Для захисту кавових дерев від палючого сонця використовують тінь вищих дерев. Це збільшує час визрівання кавових ягід, що, своєю чергою, добре впливає на смакові характеристики. М’яка і пряна кава зі смаком смажених горіхів і солодких фруктів, з невеликою кислинкою і шоколадними відтінками в посмаку. Це насичена кава середньої міцності, ідеально підходить для приготування в еспресо. Хоча, як завжди, радимо не обмежувати себе в виборі методів приготування, та експериментувати.

Радимо також спробувати:

КАВА ДЛЯ ЗСУарабіка 100%

арабіка 100%

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 190 ₴

БРАЗИЛІЯЖОВТИЙ БУРБОН

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 160 ₴
500 г 300 ₴

ГОНДУРАССЕРРО БУЕНО

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 170 ₴
500 г 300 ₴

КубаСЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР

0

ІНДІЯПЛАНТЕЙШН АА

поділіться враженням від кави

Голосування відкрито тільки для авторизованих користувачів

Вхід
Регістрація

кошик

вхід

Реєстрація

реєстрація

* – поля, обов'язкові для заповнення

Ми отримали Ваше замовлення! Вдячні Вам за вибір кави від Yakava! Наша менеджерка танцює від щастя. Зараз вона заспокоїться і зателефонує Вам, аби уточнити всі деталі!