ГОНДУРАС СЕРРО БУЕНО | купити каву свіжого обсмаження в YAKAVA

Інтернет-магазин свіжообсмаженої кави

ГОНДУРАССЕРРО БУЕНО

6

середнє обсмаження

100% арабіка

мита обробка

кислинка
насиченість
гірчинка
міцність
0
- 10%
Насичена арабіка із сильним тілом, горіхово-карамельними відтінками й помірною гірчинкою, фруктова кислинка мінімальна. Смак щільний, рівний і потужний, без вишуканості.

Як зберігати

Намагайтеся купувати каву в розрахунку на 1–2 тижні, в цей час вона буде максимально смачною й ароматною.

Найкраще зберігати каву в спеціальних фольгованих пакетах із зіплоком і клапаном для дегазації. Друге місце в рейтингу посуду для зберігання — керамічні і скляні банки.

Кухонна шафа — ідеальне місце для зберігання. І ніколи на зберігайте каву в холодильнику!

Якщо каву треба зберігати довше, зберігайте в морозилці.

Детальніше про зберігання

Цікаві факти і поради

Висота зростання: 1550 м над рівнем моря.

ГОНДУРАС СЕРРО БУЕНО — насичена арабіка із сильним тілом, горіхово-карамельними відтінками й помірною гірчинкою, фруктова кислинка мінімальна. Смак щільний, рівний і потужний, без вишуканості.

Тегусігальпа і мис Подяки Богу (Cabo Gracias a Dios), один із найбільших центрів культури майя місто Копан, подорожі Колумба й загони конкістадорів Кортеса, срібні й золоті копальні та колишня іспанська колонія — це все Гондурас.

А ще це найбільший виробник кави в Центральній Америці, який у 2011/2012 роках виробив 360 тисяч тонн кави, обігнав Гватемалу і став кавовим лідером регіону за обсягами. З якістю тут складніше: країна може виробляти арабіку дуже високої якості — тут є всі природні умови для вирощування кави з видатними смаковими характеристиками. Проте нестабільна політична ситуація, слабка інфраструктура і постійні природні катаклізми завадили Гондурасу посісти своє місце серед виробників високоякісної арабіки, сьогодні цю країну більше знають як виробника хорошої комерційної кави.

У Гондурасі 298 муніципалітетів, із них 210 задіяно у вирощуванні кави. В кавовому секторі працює понад 100 000 родин — переважно дрібні фермерські господарства.

Якщо ви віддаєте перевагу насиченому, потужному смаку, вам не подобається кислинка і ви шукаєте найкраще співвідношення ціна—якість, то Гондурас Серро Буено якраз для вас!

ГОНДУРАС СЕРРО БУЕНО можна приготувати різними способами, і в кожному він відкриється своєрідно. Цей сорт безперечно краще розкриється при приготуванні в еспресо й джезві, адже у нього вельми потужне тіло і насиченість; далі йдуть френч-прес і мока — для поцінувачів «кави з тілом»; і аж потім фільтр-кавоварки, покликані максимально розкрити розмаїті і яскраві смаки.

Радимо також спробувати:

КАВА ДЛЯ ЗСУарабіка 100%

арабіка 100%

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 210 ₴

БРАЗИЛІЯЖОВТИЙ БУРБОН

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 201 ₴
500 г 357 ₴

ІНДІЯПЛАНТЕЙШН АА

- 10%

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 205 ₴ 184 ₴

КубаСЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР

0

ГОНДУРАССЕРРО БУЕНО

поділіться враженням від кави

Голосування відкрито тільки для авторизованих користувачів

Вхід
Регістрація

кошик

вхід

Реєстрація

реєстрація

* – поля, обов'язкові для заповнення

Ми отримали Ваше замовлення! Вдячні Вам за вибір кави від Yakava! Наша менеджерка танцює від щастя. Зараз вона заспокоїться і зателефонує Вам, аби уточнити всі деталі!