ЕФІОПІЯ ЄРГАЧЕФЕ | купити каву свіжого обсмаження в YAKAVA

Інтернет-магазин свіжообсмаженої кави

ЕФІОПІЯЄРГАЧЕФЕ

2

середнє обсмаження

100% арабіка

мита обробка

кислинка
насиченість
гірчинка
міцність
0
- 15%
Кава щільна, з яскравим смаком із нотками чебрецю і бергамоту та насиченою цитрусовою кислинкою.

Як зберігати

Намагайтеся купувати каву в розрахунку на 1–2 тижні, в цей час вона буде максимально смачною й ароматною.

Найкраще зберігати каву в спеціальних фольгованих пакетах із зіплоком і клапаном для дегазації. Друге місце в рейтингу посуду для зберігання — керамічні і скляні банки.

Кухонна шафа — ідеальне місце для зберігання. І ніколи на зберігайте каву в холодильнику!

Якщо каву треба зберігати довше, зберігайте в морозилці.

Детальніше про зберігання

Цікаві факти і поради

Висота зростання: 1700 - 2200 м над рівнем моря.

Кава щільна, з яскравим смаком із нотками квітів і бергамоту та середньою лимонною кислинкою. Саме поєднання високої щільності, солодкості і помірної кислотності зумовлює особливість цієї кави та її високу сумісність з еспресо.

Ефіопія — батьківщина кави, тому про її розмаїття, різновиди і смакові властивості тут можна писати безкінечно. У цій країні чудовий клімат і висоти, вона одна з найкращих країн, де виробляють specialty каву.

За легендою, колись давним-давно жив собі пастух Калді, котрий пас на гірських схилах стадо ефіопських кіз. Якось він помітив, що, попоївши стиглих червоних ягід, кози завжди стають бадьорішими й енергійнішими. Пастух назбирав кавових ягід і відніс їх у місто. Так люди вперше познайомилися з кавою.

Нині в Ефіопії в кількох областях масово вирощують каву, основні серед них Єргачефе, Сідамо, Харар, Лекемпті, Ліму та Джима. Кожна виробляє свою неповторну арабіку, але всім їм притаманні складні і розмаїті смаки.

Найвідоміша визнана область, де виробляють каву, — безумовно, регіон Єргачефе. Це найбільш високогірна ефіопська кава з високою щільністю зерна, яке не сортується за розміром. При обсмажуванні зерна набирають темно-коричневого кольору з яскраво-світлими прожилками. Ця кава дуже вибаглива до обсмаження: яскраві квіткові нотки легко зникають, якщо каву трішечки перетримати. Це справді тонка й майстерна робота ростерії.

Наша ЄРГАЧЕФЕ — кава митої обробки, що зумовлює меншу насиченість (порівняно з натуральною обробкою) і виразнішу квіткову кислинку, завдяки чому вона виходить вишукано яскравою і неповторною.

Каву ЕФІОПІЯ ЄРГАЧЕФЕ не сплутаєш з жодною іншою! Це феєрія смаку, яскраві квіткові нотки і відтінки бергамоту, тонка цитрусова кислинка, середнє тіло, ідеальний баланс і неперевершений посмак — справді яскравий початок чудового дня.

Ми пропонуємо цю каву всім, хто готовий відкривати нові обрії смаків у розмаїтому світі кави.

Радимо також спробувати:

КЕНІЯАА

- 15%

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 292 ₴ 248 ₴

КОЛУМБІЯСУПРЕМО

- 10%

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 216 ₴ 194 ₴

ЕФІОПІЯСІДАМО 2

- 15%

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 240 ₴ 204 ₴

КубаСЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР

0

ЕФІОПІЯЄРГАЧЕФЕ

поділіться враженням від кави

Голосування відкрито тільки для авторизованих користувачів

Вхід
Регістрація

кошик

вхід

Реєстрація

реєстрація

* – поля, обов'язкові для заповнення

Ми отримали Ваше замовлення! Вдячні Вам за вибір кави від Yakava! Наша менеджерка танцює від щастя. Зараз вона заспокоїться і зателефонує Вам, аби уточнити всі деталі!