ЕФІОПІЯ СІДАМО 2 | купити каву свіжого обсмаження в YAKAVA

Інтернет-магазин свіжообсмаженої кави

ЕФІОПІЯСІДАМО 2

4

середнє обсмаження

100% арабіка

мита обробка

кислинка
насиченість
гірчинка
міцність
0
- 15%
Кава з м’якою лимонною кислинкою, збалансована, зі смаком солодких фруктів. В ароматі відчутні відтінки жасмину.

Як зберігати

Намагайтеся купувати каву в розрахунку на 1–2 тижні, в цей час вона буде максимально смачною й ароматною.

Найкраще зберігати каву в спеціальних фольгованих пакетах із зіплоком і клапаном для дегазації. Друге місце в рейтингу посуду для зберігання — керамічні і скляні банки.

Кухонна шафа — ідеальне місце для зберігання. І ніколи на зберігайте каву в холодильнику!

Якщо каву треба зберігати довше, зберігайте в морозилці.

Детальніше про зберігання

Цікаві факти і поради

Висота зростання: 1600 - 1900 м над рівнем моря.

Однойменна кава з регіону Сідамо — це яскрава і легка кава з м’якою лимонною кислинкою, збалансована, зі смаком солодких фруктів. В ароматі чути цитрусово-фруктові відтінки й какао. Це справді незвичний смак, щось на зразок суміші фруктового узвару й кави.

Що означає цифра два в назві? Так в Ефіопії позначають метод обробки: 1–2 — мита обробка, 3–4 — кава натуральної обробки. Взагалі, тільки 10–15 % усього врожаю обробляють митим методом, як правило, це сорти Єргачефе, Сідамо й Ліму. Їм властиві п’янкий аромат, солодкість і яскравий смак, що нагадує тропічні фрукти. Кава, яка пройшла обробку натуральним методом, має щільне тіло і неймовірну солодкість, а окремі сорти, як-от Харрар, потужний винний аромат.

Які цікаві факти ми знаємо про Ефіопію? Найбільш густонаселена держава у світі, яка не має виходу до моря, хоча від північно-східного кордону до Червоного моря лише 50 км. А ще найбільш високогірна країна в Африці — половина країни розташована на висоті понад півтори тисячі метрів над рівнем моря. І нарешті, це єдина традиційно християнська країна на всьому африканському континенті, яка офіційно прийняла християнство третьою у світі після Вірменії й Остроенського королівства.

Повернімося до кави. Сьогодні виробництво кави в Ефіопії розвивається і навіть поставлено, як то кажуть, на широку ногу. Арабіка митої й сухої обробки, експортована з Ефіопії, високо цінується і є певним еталоном в усьому світі. По-перше, кава здебільшого органічна і вирощується без застосувань добрив. І справа не так в еко-свідомості селян-ефіопів, як у їхній злиденності й неспроможності купувати дорогі добрива. Майже половину всього врожаю збирають не на плантаціях, а так званим диким чи напівдиким методом — у хащах, які оточують високогірні житла, та в джунглях. По-друге, сприятливий клімат і родючі землі. А ще в Ефіопії росте неймовірна кількість різновидів арабіки — більше, ніж будь-де. Ось чому в ефіопської кави таке розмаїття смаків і ароматів.

Ми й надалі знайомитимемо вас із кавою цієї чудової країни, запроваджуючи в наш асортимент нові зразки. Однак то згодом, а зараз зручно влаштуйтеся і насолоджуйтесь чудовою ЕФІОПІЄЮ СІДАМО. Смачного!

Радимо також спробувати:

САЛЬВАДОРСАНТА МАТІЛЬДА

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 211 ₴
500 г 376 ₴

ЕФІОПІЯЄРГАЧЕФЕ

- 15%

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 248 ₴ 210 ₴

КОЛУМБІЯСУПРЕМО

- 10%

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 216 ₴ 194 ₴

КубаСЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР

0

ЕФІОПІЯСІДАМО 2

поділіться враженням від кави

Голосування відкрито тільки для авторизованих користувачів

Вхід
Регістрація

кошик

вхід

Реєстрація

реєстрація

* – поля, обов'язкові для заповнення

Ми отримали Ваше замовлення! Вдячні Вам за вибір кави від Yakava! Наша менеджерка танцює від щастя. Зараз вона заспокоїться і зателефонує Вам, аби уточнити всі деталі!