КУБА СЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР | купити каву свіжого обсмаження в YAKAVA

Інтернет-магазин свіжообсмаженої кави

КУБАСЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР

5

середнє обсмаження

100% арабіка

мита обробка

кислинка
насиченість
гірчинка
міцність
0
Спокійна, впевнена і водночас м’яка кава зі смаком какао, темного шоколаду і смажених горіхів. Ледь помітна кислинка й легкі нотки кубинського тютюну.

Як зберігати

Намагайтеся купувати каву в розрахунку на 1–2 тижні, в цей час вона буде максимально смачною й ароматною.

Найкраще зберігати каву в спеціальних фольгованих пакетах із зіплоком і клапаном для дегазації. Друге місце в рейтингу посуду для зберігання — керамічні і скляні банки.

Кухонна шафа — ідеальне місце для зберігання. І ніколи на зберігайте каву в холодильнику!

Якщо каву треба зберігати довше, зберігайте в морозилці.

Детальніше про зберігання

Цікаві факти і поради

Висота зростання: 400 - 800 м над рівнем моря.

КУБА СЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР — cпокійна, впевнена і водночас м’яка кава зі смаком какао, темного шоколаду і смажених горіхів. Ледь помітна кислинка й легкі нотки кубинського тютюну.

Переконані, що коли ви чуєте про Острів Свободи, пляжі Варадеро, Фіделя Кастро або Че Гевару, ви неодмінно уявляєте яскраво-синє небо, безмежні простори океану, тютюнові й бананові плантації, старі будинки в містах і припарковані раритетні автомобілі на вулицях. Такий собі неспішний вир кубинського життя з довгими зупинками, щоб із насолодою викурити гаванську сигару, а може, й помріяти за склянкою кубинського рому. До цієї картинки варто додати ще приємні ранки, які насичує чудовим ароматом і заряджає бадьорістю кубинська кава.

На Острові Свободи гори займають не більше як 30 % від загальної площі, до того ж вони не дуже високі — найвища точка 1972 м, а каву тут вирощують на висоті лише 400–800 метрів над рівнем моря. Загальний обсяг вирощування й експорту кави невеликий, тому іноді може бути, що звична ранкова філіжаночка запашної кубинської кави залишиться мрією.

Кава КУБА СЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР — з чоловічим характером: спокійна, впевнена, зі смаком горіхів і шоколаду та майже непомітною кислинкою. Найкраще смакує при приготуванні еспресо і в джезві. Якщо ж немає часу навіть на джезву — а це зранку буває частенько — просто запарте каву в чашці нашвидкуруч. Це чудова можливість на кілька хвилин зупинитися, забути про поспіх, поринути в насичений аромат, згадати приємні моменти вчорашнього дня і, очікуючи на хороший, цікавий день, насолодитися приємним смаком улюбленої кави.

Радимо також спробувати:

БРАЗИЛІЯЖОВТИЙ БУРБОН

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 160 ₴
500 г 300 ₴

ГОНДУРАССЕРРО БУЕНО

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 170 ₴
500 г 300 ₴

КубаСЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР

0

КУБАСЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР

поділіться враженням від кави

Голосування відкрито тільки для авторизованих користувачів

Вхід
Регістрація

кошик

вхід

Реєстрація

реєстрація

* – поля, обов'язкові для заповнення

Ми отримали Ваше замовлення! Вдячні Вам за вибір кави від Yakava! Наша менеджерка танцює від щастя. Зараз вона заспокоїться і зателефонує Вам, аби уточнити всі деталі!