КОЛУМБІЯ СУПРЕМО | купити каву свіжого обсмаження в YAKAVA

Інтернет-магазин свіжообсмаженої кави

КОЛУМБІЯСУПРЕМО

5

середнє обсмаження

100% арабіка

мита обробка

кислинка
насиченість
гірчинка
міцність
0
- 10%
Солодка і м'яка кава з насиченим і яскравим смаком темних ягід та кісточкових фруктів, з відтінками карамелі та квітів.

Як зберігати

Намагайтеся купувати каву в розрахунку на 1–2 тижні, в цей час вона буде максимально смачною й ароматною.

Найкраще зберігати каву в спеціальних фольгованих пакетах із зіплоком і клапаном для дегазації. Друге місце в рейтингу посуду для зберігання — керамічні і скляні банки.

Кухонна шафа — ідеальне місце для зберігання. І ніколи на зберігайте каву в холодильнику!

Якщо каву треба зберігати довше, зберігайте в морозилці.

Детальніше про зберігання

Цікаві факти і поради

Висота зростання: 1300 - 1900 м над рівнем моря.

А чи знали ви, що Колумбію названо на честь видатного мандрівника-мореплавця Христофора Колумба? А те, що Колумбія — один з найбільших виробників кави у світі після Бразилії, Індонезії і В’єтнаму та одноосібний лідер з виробництва митої арабіки?

І, звичайно, кава для колумбійців — найбільше джерело робочих місць у віддалених від центру районах. У Колумбії каву вирощують понад 500 тисяч фермерів у 19 із 32 департаментів країни. Найбільше плантацій в Антіокії, Уїлі й Толімі. Це країна невеличких фермерських господарств: більш ніж 95 % фермерів мають землі до 2 гектарів і виробляють 1–2 тонни кави на рік. У процесі вирощування і збирання урожаю задіяно цілі родини, а знання й секрети вирощування кави тут передають від батька до сина. До речі, в окремих департаментах Колумбії каву збирають двічі на рік. Основний збір урожаю припадає на вересень–грудень, другий, що його місцеві жителі називають мітака, коротший і менший за об’ємами, — на квітень–червень.

Кава потрапила в Колумбію на початку ХVІІІ століття, і її виробництво стрімко набирало обертів: 1981 року країна продукувала 800 тисяч тонн кави, а ще через десять років її виробництво сягнуло майже мільйона тонн! Щоправда, відтоді обсяги пішли на спад, і 2008 року Колумбія експортувала менше як 500 тисяч тонн кави. Повінь 2010 року знищила частину плантацій, зруйнувала дороги і мости, транспортувати каву стало надзвичайно важко. Ці чинники поглибили спад у виробництві кави. До того ж унаслідок погодних умов кавові дерева вразила хвороба ройє: через сильні зливи цей вид бактерії масово поширився майже по всіх плантаціях. Очевидно, якби всього цього лиха не сталося, Колумбія впевнено тримала б перше місце за обсягами виробництва кави.

Один з основних видів колумбійської арабіки — Супремо. У місцевій класифікації Супремо означає розмір кавового зерна — 17 і вище. Для порівняння Ефіопія Єргачефе має розмір зерна 15/17, а от зерно в марагоджипів може бути навіть більше за 20!

Солодка і м'яка кава з насиченим і яскравим цитрусово-фруктовим смаком, з відтінками горіха й карамелі та ледь помітною гірчинкою. В еспресо кислинка особливо вияскравлюється і впевнено домінує над гірчинкою й солодкістю. Хороший баланс ціни і якості завжди потішить поцінувачів легкої і яскравої кави.

Радимо також спробувати:

ЕФІОПІЯЄРГАЧЕФЕ

- 15%

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 248 ₴ 210 ₴

КЕНІЯАА

- 15%

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 292 ₴ 248 ₴

ЕФІОПІЯСІДАМО 2

- 15%

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 240 ₴ 204 ₴

КубаСЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР

0

КОЛУМБІЯСУПРЕМО

поділіться враженням від кави

Голосування відкрито тільки для авторизованих користувачів

Вхід
Регістрація

кошик

вхід

Реєстрація

реєстрація

* – поля, обов'язкові для заповнення

Ми отримали Ваше замовлення! Вдячні Вам за вибір кави від Yakava! Наша менеджерка танцює від щастя. Зараз вона заспокоїться і зателефонує Вам, аби уточнити всі деталі!