БРАЗИЛІЯ ЖОВТИЙ БУРБОН | купити каву свіжого обсмаження в YAKAVA

Інтернет-магазин свіжообсмаженої кави

БРАЗИЛІЯЖОВТИЙ БУРБОН

14

середнє обсмаження

100% арабіка

суха обробка

кислинка
насиченість
гірчинка
міцність
0
Насичена, чудово збалансована кава зі смаком горіха, відтінками шоколаду й фундука. Майже непомітна цитрусова кислинка в поєднанні з надзвичайною ніжною солодкістю і стійким посмаком.

Як зберігати

Намагайтеся купувати каву в розрахунку на 1–2 тижні, в цей час вона буде максимально смачною й ароматною.

Найкраще зберігати каву в спеціальних фольгованих пакетах із зіплоком і клапаном для дегазації. Друге місце в рейтингу посуду для зберігання — керамічні і скляні банки.

Кухонна шафа — ідеальне місце для зберігання. І ніколи на зберігайте каву в холодильнику!

Якщо каву треба зберігати довше, зберігайте в морозилці.

Детальніше про зберігання

Цікаві факти і поради

Висота зростання: 1150 м над рівнем моря.

Насичена, чудово збалансована кава зі смаком горіха, відтінками шоколаду й мигдалю. Майже непомітна цитрусова кислинка в поєднанні з надзвичайною ніжною солодкістю і стійким посмаком дарує насолоду та надовго залишає приємні спогади про смачну каву.

Земля Святого Хреста — так назвали землі Нового Світу, що їх відкрили португальці 1500 року. Згодом цій країні дали іншу назву — Terra do Brasil — Земля Бразилії.

Що цікавого можна сказати про цю країну? По-перше, це найбільша держава в Південній Америці за площею і населенням. По-друге, одинока португаломовна країна на цілому американському континенті. По-третє, країна з найчисленнішим у світі католицьким населенням. По-четверте, перша країна у світі за запасами твердої деревини, адже більшу частину її території вкривають вологі екваторіальні вічнозелені ліси.

Та й це ще не все! Бразилія — найбільший виробник кави у світі! Залежно від врожайності року на Бразилію припадає 25–35 % світового виробництва кави.

Тут вирощують переважно арабіку, але в окремих регіонах є й плантації робусти. Один із визначних сортів бразильської арабіки — Жовтий Бурбон. Його вирощують вище, ніж інші сорти бразильської арабіки, тому в ньому є невелика кислинка і яскравіший та цікавіший смак.

Означення «жовтий» у назві означає колір стиглих ягід: вони яскраво-жовті, на відміну від звичних червоних. Бурбон — назва острова, з якого в Бразилію привезли саджанці цієї арабіки (хоча декому подобається думати, що бурбон — то від назви американського віскі). Кажуть, що шкірка ягід у Жовтого Бурбона тонша за інші сорти, тому до кавового зернятка доходить більше сонячного світла, і це робить бразильський Жовтий Бурбон солодшим, ніж багато інших сортів арабіки.

Радимо також спробувати:

КАВА ДЛЯ ЗСУарабіка 100%

арабіка 100%

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 210 ₴

ГОНДУРАССЕРРО БУЕНО

- 10%

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 194 ₴ 174 ₴

ІНДІЯПЛАНТЕЙШН АА

- 10%

100% арабіка

Кислинка

Насиченість

Гірчинка

Міцність

250 г 205 ₴ 184 ₴

КубаСЕРРАНО ЛЕВАДО СУПЕРІОР

0

БРАЗИЛІЯЖОВТИЙ БУРБОН

поділіться враженням від кави

Голосування відкрито тільки для авторизованих користувачів

Вхід
Регістрація

кошик

вхід

Реєстрація

реєстрація

* – поля, обов'язкові для заповнення

Ми отримали Ваше замовлення! Вдячні Вам за вибір кави від Yakava! Наша менеджерка танцює від щастя. Зараз вона заспокоїться і зателефонує Вам, аби уточнити всі деталі!